Благодійна діяльність

Волонтерська робота

Деталі

volonteru Участь студентів-волонтерів у заході по облаштуванні транзитного будинку для інвалідів (Богуслав). Оголосити подяку студентам:

1. Федоровій Катерині - 2к гр.

2. Забожан Ірині - 2к гр.

3. Осипчук Марині - 2к гр.

4. Ярмощук Оксані 2к гр.

5. Тарасюк Анні -2пс гр.

6. Шибецькій Валентині - 2к гр.

7. Тимчишиній Тетяні - 3пс гр.

8. Гудкову Данилу - 2т гр.

9. Буйному Василю - 2л1 гр.

10. Пастуник Аліні - 2т гр.

11. Чалюк Анжеліці - 2т гр.

12. Шевчук Катерині - 2т гр.

13. Гарбар Оксані - 2к гр.

 

Волонтерська робота

Деталі

Участь студентів-волонтерів у підготовці до фестивалю інвалідів "Я вірю, я прагну, я буду".

Місце проведення Благодійне товариство "Джерела".

Волонтерська робота

Деталі

Участь студентів-волонтерів у підготовці до фестивалю інвалідів "Я вірю, я прагну, я буду".

Місце проведення Благодійне товариство "Джерела"

Волонтерська робота

Деталі

Участь студентів - волонтерів у підготовці до фестивалю інвалідів "Я вірю, я прагну, я буду".

Місце проведення Благодійне товариство "Джерела"

 

Благодійний ярмарок

Деталі

   14 лютого, до Дня святого Валентина студентами  Інституту корекційної педагогіки та психології було проведено благодійний ярмарок "Від серця до серця". Усі зібрані кошти було передано для допомоги студенту Інституту української філології Володі Росенку.

     Керівництво Інституту корекційної педагогіки та психології щиро дякує нашим студентам, які взяли активну участь у цій акції.

День святого Миколая

Деталі

 

     В День Святого Миколая кожна дитина чекає на подарунки та маленьке чудо. Студенти першого курсу кафедри спеціальної психології та медицини вирішили не залишатися осторонь в цей день та привітати дітей, яким в житті пощастило менше, ніж іншим.
     19 грудня 2011р. студенти 1пс2 групи завітали з новорічною виставою до ШДС «Мрія», а 22 грудня 2011р. Студенти 1пс1 групи привітали ВІЛ-інфікованих дітей, які перебувають на лікуванні в ОХМАТДИТі.

 

Заходи до Дня інваліда

Деталі

 

     Студенти кафедри сурдопедагогіки в Українському Домі взяли участь у заходах, присвячених Дню інваліда.
 

    В цей день студенти – майбутні сурдопедагоги - були в гостях у вихованців дошкільного навчального закладу № 582 м. Києва для слабочуючих дітей.
 

 

 

Студенти спостерігають за слабочуючими дошкільниками

Детальніше: Заходи до Дня інваліда

День Святого Миколая

Деталі

     З Днем Миколая Чудотворця студенти 1-5 курсів кафедри логопедії привітали дітей з вадами мовлення м. Києва (спеціальні ДНЗ №9, №611, ШДС "Ольвія" та ін.). Студенти разом з кураторами академічних груп підготували для дітей святкові костюмовані вистави, вірші та українські народні пісні, а також з власної ініціативи привітали вихованців логопедичних ДНЗ святковими подарунками та цукерками. Колектив кафедри логопедії ІКПП щиро дякує нашим студентам за проведені святкові заходи, уважність та дбайливе ставлення до дітей з вадами мовлення.

День Святого Миколая

Деталі

Свято Миколая Чудотворця

Хай в цей день на Землі оживе добра казка,

Хай щасливим й здоровим прокинеться кожне дитя!

І на всі маленькі душі зійде Божа ласка,

І в цю мить, і в цей день, і на все, на все життя! 

 

    19 грудня 2011 року до величного й чарівного свята Миколая Чудотворця студенти-тифлопедагоги 1-5 курсів за власної ініціативи, на зібрані кошти, придбали різноманітні ласощі й почастували солодощами маленьких вихованців спеціального дошкільного закладу для дітей з порушеннями зору та інтелекту № 219 м. Києва. 

     Крім того, студенти-першокурсники з радістю подарували дітлахам чарівну казку від Святого Миколая. Цього дня малята були по-справжньому щасливі й задоволені, обіцяли бути чемними і слухняними, щоб одержати солодкі подаруночки і наступного року.

День Святого Миколая

Деталі

     Зі святом Св. Миколая студенти першого курсу кафедри ортопедагогіки та реабілітології ІКПП НПУ імені М.П.Драгоманова (гр. 1о) привітали дітей з обмеженими можливостями в Київському реабілітаційному центрі "Родина". До 19 грудня 2011 року вони підготували дітям подарунки та виставу "Снігова красуня" за оригінальним сценарієм, написаним самими студентами.

19-ий Благодійний Різдвяний Ярмарок

Деталі

     3 грудня 2011 року у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза"  Міжнародний жіночий клуб Києва провів 19-ий Благодійний Різдвяний Ярмарок, у якому взяли участь посольства та іноземні представництва, акредитовані в Україні. До участі у різноманітних акціях, що проводилися у рамках цього Ярмарку, були запрошені і художні колективи НПУ ім. М.П.Драгоманова. У художній програмі Ярмарку взяли активну участь студенти ІКПП.

   

Авторизація  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ