Шановні абітурієнти!

Деталі

Весна прекрасна не тільки тим, що на вулиці  сонячно і тепло. Для багатьох це час переступити ще одну сходинку - вибрати вищий навчальний заклад. Куди піти вчитися? Чому присвятити найближчі п'ять років свого життя? Яка спеціальність просто потерпає без тебе? Ці та сотні інших запитань виникають у абітурієнтів у величезному потоці інформації. Але ми завжди приходимо їм на допомогу!

Уже сьогодні перед вашою родиною стоїть непросте питання: де отримати вищу освіту? Зазвичай цей вибір усвідомлений і людина цілеспрямовано готується до реалізації своєї мети. Якщо Ви бажаєте бути успішними в майбутньому житті, оберіть місцем навчання наш факультет спеціальної та інклюзивної освіти. Ми будемо Вам раді та виправдаємо всі Ваші очікування. За час навчання Ви здобудете потрібні знання та навички, а також отримаєте диплом державного зразка, що дозволить Вам реалізувати свою мету й інші мрії.

Основною особливістю нашого факультету є те, що в ньому здійснюється підготовка фахівців за престижними  і затребуваними на ринку праці спеціальностями. Навчально-виховний процес на факультеті забезпечує досвідчений професорсько-викладацький склад. Велика частина викладачів має науковий ступінь. Разом із тим лекції студентам читають «практики» - люди, які не одне десятиліття присвятили застосуванню знань у реальному житті.

  То ж щиро бажаю Вам та Вашим батькам успіху в досягненні мети. Не схибте, адже правильний вибір професії, а також навчального закладу забезпечить розвиток, розквіт Вашого потенціалу, успішність та благополуччя.

   Отже, ще раз шанобливо запрошую Вас, шановні абітурієнти, на навчання до факультет спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова.

Декан факультету спеціальної та інклюзивної освіти

Професор Шеремет Марія Купріянівна

   

Авторизація  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ