Кафедра логопедіі

Деталі

БАКАЛАВР

Денна і заочна форми навчання.

016. Спеціальна освіта. Логопедія.

Освітньо-професійна програма: Логопедія.

Кваліфікація: 2340 Вчитель-дефектолог, 3330 асистент вчителя-логопеда.

Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін:

  1. 3340 вихователь (закладів шкільної та дошкільної освіти для дітей із ТПМ);
  2. 3340 вихователь (реабілітаційних закладів дляосіб із ТПМ).

Працевлаштування: посади в спеціальних закладах освіти: вчитель-дефектолог, асистент вчителя-логопеда, вихователь закладів шкільної та дошкільної освіти для дітей із ТПМ, вихователь реабілітаційних закладів для осіб із ТПМ.

МАГІСТР

1 рік 4 місяці.

Денна і заочна форми навчання.

016. Спеціальна освіта. Логопедія.

Освітньо-професійна програма:Логопедія.

Кваліфікація:Магістр спеціальної освіти; 2340 вчитель-логопед (освітніх закладів та закладів із інклюзивною формою навчання).

Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін:

  1. ;
  2. 2331 Вчитель початкової школи (освітніх закладів для осіб із тяжкими порушенням мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання).

Працевлаштування: посади вчителя-логопеда освітніх закладів та закладів із інклюзивною формою навчання, вчителя початкових класів для дітей з ТПМ, практичних психологів в дошкільних навчальних закладах, школах, навчально-реабілітаційних та соціально-реабілітаційних центрах, закладах охорони здоров’я, консультантів у психолого-медико-педагогічних консультаціях.

МАГІСТР

1 рік 10 міс.

Заочна форма навчання.

016. Спеціальна освіта. Логопедія.

Освітньо-професійна програма: Логопедія.

Кваліфікація: Магістр спеціальної освіти, 2340 вчитель-логопед.

Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін:

  1. 2331 Вчитель початкової школи (освітніх закладів для осіб із тяжкими порушенням мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання);
  2. 2340 Вчитель-дефектолог, 3340 вихователь (освітніх закладів для дітей із тяжкими порушенням мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання).

Працевлаштування: посади в загальноосвітніх і спеціальних закладах освіти вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вихователя освітніх закладів для дітей із тяжкими порушенням мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання, вчителя початкових класів освітніх закладів для осіб із тяжкими порушенням мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання.

МАГІСТР

1 рік 9 місяців.

Денна форма навчання.

016. Спеціальна освіта. Логопедія.

Освітньо-наукова програма: Діагностико-консультативна логопедія.

Кваліфікація: Магістр спеціальної освіти, 2340 вчитель-логопед, 2310.2 Викладач закладу вищої освіти (корекційної педагогіки та спеціальної психології).

Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін:

  1. ;
  2. .

Працевлаштування: посади викладача, методиста в закладах освіти ІІІ-ІV рівня акредитації та наукових організаціях; в закладах вищої освіти; методиста спеціальних освітніх закладів для осіб із тяжкими порушеннями мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання.

   

Авторизація  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ