Абітурієнту

Кафедра сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д.Ярмаченка

Деталі
Шановні абітурієти!
 
     Запрошуємо Вас вчитись на спеціальність "Сурдопедагогіка". Такі фахівці працюють з глухими та слабочуючими дітьми та дорослими. Кафедра  "Сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д.Ярмаченка готує висококваліфікованих професіоналів з розвитку мовлення, слухового сприймання, постановки звуків, сурдоперекладу, знавців специфіки психічного розвитку осіб з порушеннями слуху, фахівців зі специфіки навчання мови, математики, читання, основ наук.
     Студенти здобувають грунтовні теортичні знання мають осяжну сурдопедагогічну практику в школах, дошкільних установах та центрах. На кафедрі готують за двома  освітньо-кваліфікаційними рівнями: "Бакалавр" та "Магістр" на бакалавраті студенти вчаться( 3 роки 10 місяців): з вересня по червень, з 1 по 4 курс включно. Після закінчення школи абітурієнти вступають за загальними правилами. Ті хто  закінчив коледж вступають на 2 курс і складають один вступний іспит " Анатомія з основами гігієни дітей та підлітків". На магістратурі навчаються студенти по-різному: (1 рік і 9 місяців), (1 рік і 4 місяці),(1 рік 10 місяців). Розглянемо це детальніше:

Детальніше: Кафедра сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д.Ярмаченка

Кафедра ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітології

Деталі

Призначення спеціаліста:

Кваліфікований фахівець ортопедагог (вчитель-дефектолог) працює вчителем початкових класів шкіл для дітей з порушеннями функцій опорно-рухового апарату, надає компетентну корекційно-реабілітаційну та психолого-педагогічну допомогу дітям з порушеннями психофізичного розвитку різних нозологій як вчитель інклюзивного навчання, вчитель-реабілітолог, педагог навчально-реабілітаційних установ, вихователь дошкільних навчальних закладів, методист і консультант зі спеціальної та інклюзивної освіти, консультант інклюзивних ресурсних центрів.

Освітньо-професійна програма «ОРТОПЕДАГОГІКА»

першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

               за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. Ортопедагогіка

               галузі знань 01 Освіта / Педагогіка

               кваліфікація: 2340 Вчитель-дефектолог,

2331 Вчитель початкового навчально-виховного закладу.

Детальніше: Кафедра ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітології

Кафедра логопедіі

Деталі

БАКАЛАВР

Денна і заочна форми навчання.

016. Спеціальна освіта. Логопедія.

Освітньо-професійна програма: Логопедія.

Кваліфікація: 2340 Вчитель-дефектолог, 3330 асистент вчителя-логопеда.

Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін:

  1. 3340 вихователь (закладів шкільної та дошкільної освіти для дітей із ТПМ);
  2. 3340 вихователь (реабілітаційних закладів дляосіб із ТПМ).

Працевлаштування: посади в спеціальних закладах освіти: вчитель-дефектолог, асистент вчителя-логопеда, вихователь закладів шкільної та дошкільної освіти для дітей із ТПМ, вихователь реабілітаційних закладів для осіб із ТПМ.

МАГІСТР

Детальніше: Кафедра логопедіі

Кафедра офтальмопедагогіки та офтальмопсихології

Деталі

Бакалавр

Денна, заочна

Спеціальність: 016. Спеціальна освіта. Тифлопедагогіка

Освітньо-професійна програма: Тифлопедагогіка

Кваліфікація: 2340 Вчитель-дефектолог, 2331 вчитель початкових класів закладів загальної середньої освіти (для дітей з порушеннями зору)

Додаткова кваліфікація за вибірковим блоком дисциплін:

1) 3340 вихователь (освітніх закладів для дітей з порушеннями зору);

2) 3340 вихователь (реабілітаційних закладів для осіб з порушеннями зору)

Магістр, 1 рік 4 місяці

Детальніше: Кафедра офтальмопедагогіки та офтальмопсихології

Кафедра спеціальної психології та медицини

Деталі

Приймальня комісія працює за адресою:

01601 м. Київ, вул. Пирогова 9, кім. 133

(+38044) 239-30-17, 235-82-36

Понеділок-п'ятниця 9:00-17:00 

www.npu.edu.ua

www.ikpp.npu.edu.ua

Для вступу необхідно:

  1. Атестат повної загальної середньої освіти (диплом молодшого спеціаліста чи диплом про вищу освіту)
  2. Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) з дисциплін:
  • Українська мова та література
  • Математика
  • Біологія або Іноземна мова

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

Запрошуємо Вас до вступу

на навчання за спеціальністю

053 Психологія (спеціальна, клінічна)

2019

Національний педагогічний університет

імені М. П. Драгоманова

Факультет спеціальної та інклюзивної освіти

Кафедра спеціальної психології

та медицини

05 Соціальні та поведінкові науки

053 Психологія (спеціальна, клінічна)

Київ-2019

Перший (БАКАЛАВРСЬКИЙ) рівень

Детальніше: Кафедра спеціальної психології та медицини

Перелік питань до вступного фахового випробування (співбесіди) з «Теорії і спеціальних методик навчання і виховання дітей дошкільного та шкільного віку з порушеннями мовлення»

Деталі

Перелік питань до вступного фахового випробування (співбесіди)

з «Теорії і спеціальних методик навчання і виховання дітей дошкільного та шкільного віку з порушеннями мовлення»

Детальніше: Перелік питань до вступного фахового випробування (співбесіди) з «Теорії і спеціальних методик...

Шановні абітурієнти!

Деталі

Весна прекрасна не тільки тим, що на вулиці  сонячно і тепло. Для багатьох це час переступити ще одну сходинку - вибрати вищий навчальний заклад. Куди піти вчитися? Чому присвятити найближчі п'ять років свого життя? Яка спеціальність просто потерпає без тебе? Ці та сотні інших запитань виникають у абітурієнтів у величезному потоці інформації. Але ми завжди приходимо їм на допомогу!

Уже сьогодні перед вашою родиною стоїть непросте питання: де отримати вищу освіту? Зазвичай цей вибір усвідомлений і людина цілеспрямовано готується до реалізації своєї мети. Якщо Ви бажаєте бути успішними в майбутньому житті, оберіть місцем навчання наш факультет спеціальної та інклюзивної освіти. Ми будемо Вам раді та виправдаємо всі Ваші очікування. За час навчання Ви здобудете потрібні знання та навички, а також отримаєте диплом державного зразка, що дозволить Вам реалізувати свою мету й інші мрії.

Основною особливістю нашого факультету є те, що в ньому здійснюється підготовка фахівців за престижними  і затребуваними на ринку праці спеціальностями. Навчально-виховний процес на факультеті забезпечує досвідчений професорсько-викладацький склад. Велика частина викладачів має науковий ступінь. Разом із тим лекції студентам читають «практики» - люди, які не одне десятиліття присвятили застосуванню знань у реальному житті.

  То ж щиро бажаю Вам та Вашим батькам успіху в досягненні мети. Не схибте, адже правильний вибір професії, а також навчального закладу забезпечить розвиток, розквіт Вашого потенціалу, успішність та благополуччя.

   Отже, ще раз шанобливо запрошую Вас, шановні абітурієнти, на навчання до факультет спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова.

Декан факультету спеціальної та інклюзивної освіти

Професор Шеремет Марія Купріянівна

   

Авторизація  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ