Виховна робота  

   

Список студентів1, 2,5 курсу факультету спеціальної та інклюзивної освіти, що потребують місця на поселення до гуртожитку №5 НПУ імені М.П.Драгоманова

Деталі

«Затверджую»

Ректор

НПУ імені М.П. Драгоманова

академік В.П АНДРУЩЕНКО

_________________________

_________ 2019 року

Список

студентів1, 2,5 курсу факультету спеціальної та інклюзивної освіти, що потребують місця на поселення до гуртожитку №5

НПУімені М.П.Драгоманова

на 2019-2020 навчальний рік.

Прізвище, ім`я, побатькові Курс Область, район, населений пункт, де зареєстрований Підстави для пільг Строк проживання
1 Шрамко Крістіна Юріївна 2 Волинська, м. Нововолинськ   З 27.08.2019 до 30.06.2020
2 Синицька Віолетта Сергіївна 1

Львівська

м. Червоноград

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
3 Ратушняк Іванна Сергіївна 1

Вінницька

м. Тульчин

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
4 Демченко Анастасія Русланівна 1 м.Біла Церква   З 27.08.2019 до 30.06.2020
5 Хапун Олена Миколаївна 1

Дніпропетровська

м. Кривий Ріг

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
6 Кравченко Ольга Миколаївна 1 с. Ксаверівка   З 27.08.2019 до 30.06.2020
7 Ярмолюк Іванна Володимирівна 1

Рівненська

Острозький, с. Вельбівно

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
8 Гусєва Анна Ігорівна 2

Дніпропетровська

Нікопольський, с. Мусіївка

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
9 Лавриненко Анастасія Сергіївна 1

Сумська

м. Охтирка

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
10 Гончаренко Софія В`ячеславівна 1

Запорізька

Вільнянський, м. Вільнянськ

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
11 Опалінська Анна Олександрівна 1

Житомирська

Ружинський, с. Вільнопілля

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
12 Скриннікова Анастасія Ярославівна 1 м. Славутич   З 27.08.2019 до 30.06.2020
13 Луговська Вікторія Сергіївна 1 м. Обухів   З 27.08.2019 до 30.06.2020
14 Вітер Антоніна Вікторівна 1 с. Любарці   З 27.08.2019 до 30.06.2020
15 Штурко Євгенія Євгеніївна 1

Миколаївська

м. Вознесенськ

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
16 Передера Яна Вячеславівна 1

Черкаська

Соснівський, м. Черкаси

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
17 Акусок Анастасія Сергіївна 1

Чернігівська

Сновський, Сновськ

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
18 Ніконова Галина Віталіївна 1

Хмельницька

м. Нетішин

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
19 Лобас Альона Вадимівна 1

Черкаська

м. Черкаси

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
20 Калініченко Віталіна Юріївна 1 м. Біла Церква   З 27.08.2019 до 30.06.2020
21 Кущишин Яна Василівна 1

Волинська

Іваничівський

с. Нова Лішня

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
22 Дробязко Дарина Сергіївна 1

Сумська

м. Конотоп

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
23 Верман Софія Артурівна 1

Донецька

м. Маріуполь

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
24 Мартишко Діана Сергіївна 1

Донецька

Кальміуський, м. Маріуполь.

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
25 Шило Марія Юріївна 1 Дніпропетровська, м. Кам`янське   З 27.08.2019 до 30.06.2020
26 Іванишинець Неля Ярославівна 1

Закарпатська

Виноградівський, м. Виноградів

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
27 Адаменко Анна Олександрівна 1

Чернігівська

м.Бобровиця

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
28 Солодовнік Дар`я Романівна 1 м. Тетіїв   З 27.08.2019 до 30.06.2020
29 Возненко Юлія Русланівна 1 Житомирська, м. Коростень   З 27.08.2019 до 30.06.2020
30 Новак Анастасія Олександрівна 1 Сумська, м. Ромни   З 27.08.2019 до 30.06.2020
31 Плеснявцева Марія Олександрівна 1 Херсонська, Скадовський, с. Новоросійське   З 27.08.2019 до 30.06.2020
32 Бодовська Вікторія Юріївна 1 Дніпропетровська, м. Дніпро сирота З 27.08.2019 до 30.06.2020
33 Соловей Юлія Юріївна 1 Рівненська, Березнівський, с. Городище   З 27.08.2019 до 30.06.2020
34 Цибата Анжеліка Романівна 1 м. Біла Церква   З 27.08.2019 до 30.06.2020
35 Губар Марія Вікторівна 1

Полтавська

Гадяцький

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
36 Саприкіна Катерина Євгенівна 1

Сумська

м. Шостка

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
37 Роїк Олександра Юріївна 1

Житомирська

смт. Нова Борова

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
38 Ількевич Аліса Максимівна 1

Донецька

Лівобережний, м. Маріуполь

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
39 Мацко Анастасія Едуардівна 1

Полтавська

Київський, м. Полтава

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
40 Остапчук Юлія Олександрівна 1

Тернопільська

Кременецький, м. Кременець

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
41 Осколкова Валерія Віталіївна 1

Запорізька

м. Енергодар

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
42 Платонов Владислав Сергійович 1

Дніпропетровська

Саксаганський, м. Кривий Ріг

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
43 Мастикаш Христина Романівна 1

Львівська

м. Червоноград

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
44 Агапова Карина Олегівна 1 м. Сквира   З 27.08.2019 до 30.06.2020
45 Мамчур Вікторія Василівна 1

Рівненська

Радивилівський, с. Крупець

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
46 Гудіч Оксана Олександрівна 1 Житомирська, Ужачин сирота З 27.08.2019 до 30.06.2020
47 Кузьміна Леся Іванівна 1

Чернігівська

Варвинський, с. Леляки

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
48 Сопіра Вероніка Святославівна 1

Івано-Франківська

Долинський, с. Мала Тур`я

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
49 Березан Роман Дмитрович 1

Чернігівська

м. Чернігів

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
50 Субот Олеся Русланівна 1

Сумська

Шосткинський, с. Тиманівка

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
51 Медведюк Софія Станіславівна 1

Рівненська

Володимирецький, с. Любахи

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
52 Підгурська Тетяна Ігорівна 1

Тернопільська

Кременецький, м. Почаїв

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
53 Гніденко Ірина Сергіївна 1

м. Славутич

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
54 Поліщук Анна Віталіївна 1

Волинська

Рожищенський, м. Рожище

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
55 Джемілєва Ксенія Фератівна 2

Одеська

Ширяївський, с. Григорівка

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
56 Овсійчук Софія Павлівна 1

Рівненська

м. Дубно

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
57 Куляша Тетяна Вікторівна 1

Рівненська

м. Рівне

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
58 Богдан Мар`яна Володимирівна 1

Львівська

Бродівський, с. Пониковиця

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
59 Золюк Дарина Сергіївна 1

Житомирська

Коростенський, м. Коростень

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
60 Левченко Олена Володимирівна 5

Житомирська

Баранівський, с. Дубрівка

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
61 Чуйко Надія Василівна 5

Житомирська

Житомирсьий, м. Житомир

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
62 Красько Олеся Богданівна 5

Львівська

Сокальський,с. Варяж

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
63 Шлапак Олена Володимирівна 5

Луганська

Старобільський, с. Проказине

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
64 Гензерська Марія Ярославівна 5

Рівненська

Рівненський, м. Рівне

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
65 Велісейко Катерина Леонідівна 5

Рівненська

Сарненський, с. Чабель

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
66 Карпова Катерина Вікторівна 5

Полтавська

м. Кременчук

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
67 Калініченко Катерина Ігорівна 5

Запорізька

Дніпровський, м. Запоріжжя

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
68 Кривенко Катерина Миколаївна 5 м.Чернігів   З 27.08.2019 до 30.06.2020
69 Чаєнко Аліна Олександрівна 5

Полтавська

м. Лубни

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
70 Томашук Анастасія Андріївна 5

Волинська

м. Володимир-Волинський

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
71 Мироненко Анна Юріївна 5

Запорізька

м. Мелітополь

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
72 Сіра Ірина Олексіївна 5

Черкаська

с. Михайлівка

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
73 Черпак Ірина Михайлівна 5

Сумська

м. Конотоп

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
74 Волкова Катерина Анатоліївна 5

Кіровоградська

м.Олександрія

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
75 Лисенко Ріта Сергіївна 5

Черкаська

Тальнівський, с. Майданецьке

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
76 Превор Софія Володимирівна 5

Вінницька

Немирівський, с. Ковалівка

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
77 Шпітун Юлія Анатоліївна 5

Рівненська

Здолбунівський, Здолбунів

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
78 Ворощук Ірина Вікторівна 5

Житомирська

Баранівський, с. Смолдирів

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
79 БорисенкоТетяна Василівна 5

Чернігівська

Прилуцький р-н, м. Прилуки

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
80 Недужко Юлія Вікторівна 5

Черкаська

Звенигородський, с. Богачівка

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
81 Місіюк Анастасія Віталіївна 5

Волинська

Маневицьки, смт. Маневичі

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
82 Малинич Марина Володимирівна 5 Закарпатська, с. Нижні Ворота   З 27.08.2019 до 30.06.2020
83 Опанасенко Катерина Олександрівна 5

Чернігівська

Бахмацький, с. Пальчики

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
84 Курдюкова Ліліана Єгорівна 5 Сумська, м. Шостка   З 27.08.2019 до 30.06.2020
85 Швець Крістіна Костянтинівна 5 Кіровоградська, м. Новомиргород   З 27.08.2019 до 30.06.2020
86 Івашина Арина Сергіївна 5

Дніпропетровська

м. Дніпродзержинськ

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
87 Цюра Катерина Миколаївна 5

Черкаська

Черкаський, с. Червона Слобода

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
88 Погребняк Вікторія Олександрівна 5 Черкаська, м. Канів   З 27.08.2019 до 30.06.2020
89 Грималюк Наталія Володимирівна 5

Івано-Франківськ

м. Коломия

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
90 Дербаль Каріна Василівна 5

Закарпатська

Воловецький, с. Верхні Ворота

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
91 Марченко Валентина Сергіївна 5

Сумська

Роменський, с.Борозенка

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
92 Царюк Ельвіра Андрійвна 5 м. Хмельницький   З 27.08.2019 до 30.06.2020
93 Блищак Галина Ігорівна 5 Тернопільськам. Кременець   З 27.08.2019 до 30.06.2020
94 Пузанкова Валерія Євгенівна 5 Донецькам. Донецьк   З 27.08.2019 до 30.06.2020
95 Слободниченко Вікторія Петрівна 5 Одеська, м. Ізмаїл   З 27.08.2019 до 30.06.2020
96 Малишенко Тетяна Олегівна 5 Херсонська, м. Каховка   З 27.08.2019 до 30.06.2020
97 Некрасова Анастасія Олександрівна 5 Полтавська, м. Лубни   З 27.08.2019 до 30.06.2020
98 Костюк Олена Леонідівна 5 Вінницька, смт. Теплик   З 27.08.2019 до 30.06.2020
99 Карповець Вікторія Олександрівна 5

Рівненська

Березнівський, с. Хотин

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
100 Самаріна Олена Вячеславівна 1 Харківська, м. Харків   З 27.08.2019 до 30.06.2020
101 Лисенко Киріл Олегович 1 Черкаська, м. Сміла   З 27.08.2019 до 30.06.2020
102 Хандога Ірина Іванівна 1 Чернігівська, м. Борзна   З 27.08.2019 до 30.06.2020
103 Вигівська Маргарита Олександрівна 1

Дніпропетровська

м. Кривий Ріг

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
104 Рижкова Анастасія Олегівна 1

Чернігівська

м.Бобровиця

  З 27.08.2019 до 30.06.2020
105 Черево Юлія Геннадіївна 5 Чернігівська, м. Остер   З 27. 08.2019 дл 30.06.2020

Голова комісії з поселення

декан факультету                                                                                                Шеремет М.К.

Заступник декана з навчально-виховної роботи                                               Чепурна Л.Г.

Голова провспілки факультету                                                                          Ольховик Т.В.

Голова студпарламенту факультету                                                                   Щербак Є.О.

Голова студпарламенту гуртожитку                                                                   Кельман М.В.

Завідувач гуртожитку №5                                                                                     Штомпель К.О.

   

Авторизація  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ