Освітні послуги

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.

Дочірні категорії

 • Докторанту
  Кількість статей:
  1
 • Аспіранту

  МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
  Кам’янець-Подільський національний університет
  імені Івана Огієнка

  ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
  Шановні колеги!
  Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІІ-й Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції „Корекційна освіта: історія, сучасність та перспективи розвитку”, яка відбудеться з 9 листопада по 9 грудня 2012 року.

  ВИМОГИ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ДОПОВІДІ.

  Обсяг статті - 10-12 повних сторінок тексту формату А-4 українською (для закордонних фахівців – іноземною) мовою, інтервал – 1,5, шрифт Times New Roman, кегль 14 у редакторі MS WORD for Windows (версія не нижче 6.0). Параметри сторінки: поле зверху – 2.0 см, знизу – 2.0 см, зліва – 3.0 см, справа – 1.0 см. При оформленні статті у лівому верхньому куті ставиться УДК (жирний шрифт), у правому, з нової строки – ініціали та прізвище автора (жирний курсів), нижче по центру великими літерами подається назва статті (шрифт 14 жирний). З нового рядка подаються резюме (без слова резюме) і ключові слова (3-6 слів) українською (або мовою оригіналу статті) і російською мовою. В кінці статті подається список використаних джерел у відповідності до вимог ВАК України. Список повинен містити не більше 6 джерел, якщо стаття історичного характеру – до 12 джерел. Після цього розміщується анотація та ключові слова англійською мовою. Після цього розміщуються дані про автора, (повністю прізвище, ім’я та по-батькові, повна назва місця роботи, посада, науковий ступінь, вчене звання, адреса, обов’язково контактні телефони). Внизу розміщується фотографія автора. Статті, які не відповідають даним вимогам, друкуватись не будуть.
  Подавати відредагований текст статті з відомостями про автора по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (без нумерації сторінок). Оргкомітет не несе відповідальності за своєчасне надсилання запрошення для участі у конференції у випадку відсутності контактних телефонів та адреси.
  Термін подачі матеріалів – до 5 грудня 2012 року.
  Підведення підсумків планується провести 10-11 грудня 2012 року. Після цього буде видано збірник наукових праць з матеріалами конференції, який є у переліку видань, затверджених ВАК України.
  В кінці збірника будуть надруковані відомості про авторів.
  Збірник видається за кошти фізичних та юридичних осіб, тому вартість 1 сторінки становить 15 грн.
  Кошти за випуск збірника прохання надсилати за адресою: 32300, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, пр.-кт Грушевського, 72 кв. 25, Швець Борис Борисович (тел. моб. 8-063-782-62-72). Ксерокопію квитанції про оплату з вказівкою прізвища автора надсилати на факс 8-03849-2-70-64 (за друк збірника)
  Телефони для довідок: 097-455-43-22
  Факс (8-03849) 2-70-64 (для Гаврилова О.В.)
  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Оргкомітет.

  Кількість статей:
  112
 • Студенту
  Кількість статей:
  107
 • Абітурієнту
  Кількість статей:
  13
 • Курси підвищення кваліфікації
  Кількість статей:
  3
 • Напрямки підготовки
  Кількість статей:
  1
   

Авторизація  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ