Загальна інформація

Деталі

Курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів (логопедів, тифлопедагогів, сурдопедагогів, корекційних психопедагогів, спеціальних психологів)

 

     Інститут корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова проводить набір на курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів (логопедів, тифлопедагогів, сурдопедагогів, корекційних психопедагогів, спеціальних та практичних психологів, ортопедагогів, вчителів інклюзивного навчання), що мають диплом про вищу дефектологічну (педагогічну) освіту, в межах ліцензованого обсягу. Також проводяться курси підготовки та перепідготовки кадрів спеціальних навчальних закладів (вчителі-предметники, вихователі, вчителі-дефектологи, методисти, дефектологи) за наявності диплому про вищу педагогічну освіту.
     Курси підвищення кваліфікації проводяться як на базі Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова, так і виїздні. Тривалість курсів становить 10-20 календарних днів, 72-144 години.
     Слухачі курсів готують випускну роботу та захищають її на науково-практичній конференції в присутності провідних викладачів кафедр ІКПП.
     За умов успішного виконання навчальної програми курсів слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.
     Курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів – це платна освітня послуга, що надається в ІКПП НПУ імені М.П.Драгоманова.
     Набір на курси підвищення кваліфікації проводиться протягом навчального року.

       Контакти:
м.Київ, вул. Тургенєвська, 8/14 (гуманітарний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова – 13 поверх, ауд. 13-10)
тел. (044) 484-69-94
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Контактна особа: Гноєвська Оксана Юріївна – завідувач Лабораторії менеджменту освіти Науково-дослідного центру інклюзивної освіти ІКПП НПУ імені М.П. Драгоманова


 

   

Авторизація  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ