About Institute  

   

Education resurse  

   

ГРАФІК ПОСЕЛЕННЯ СТУДЕНТІВ НА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ГУРТОЖИТОК № 5

Details

ГРАФІК ПОСЕЛЕННЯ СТУДЕНТІВ
На 2016-2017 навчальний рік
 ГУРТОЖИТОК № 5
направлення на поселення видаватимуться у гуртожитку

за адресою вул.космічна 8

25.08.2016– 4, 5, 6 курс ФКПП  з 09:00

26.08.2016– 2, 3 курс ФКПП  з 09:00

29.08.2016– 1 курс ФКПП з 09:00 (спеціальності: логопедія, корекційна психопедагогіка, тифлопедагогіка, ортопедагогіка. сурдопедагогіка, медична психологія)

Порядок поселення у гуртожиток:

1. На підставі паспорту та обхідного листа, у голови комісії інституту з поселення до гуртожитку необхідно отримати направлення на поселення (вул.Тургенівська 8/14).
          2. Пройти медогляд у студентській поліклініці, що розташована у м.Київ, по вул. Янгеля, 18/2 (при собі обов’язково мати довідку з відміткою про проходження флюорографії). Для абітурієнтів – зробити ксерокс медичної довідки 086-о.
        3. З направленням та відміткою студентської поліклініки з’явитися  до відповідного гуртожитку, зареєструватися у завідувача гуртожитком.
         4. У гуртожитку укласти договір на проживання, ознайомитися під підпис з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НПУ імені М.П.Драгоманова, правилами пожежної безпеки та оплатити за проживання.
           5. Подовжити термін дії перепустки до гуртожитку.

   

Login Form  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ