About Institute  

   

Education resurse  

   

Звітно-наукова конференція студентів «Освіта і наука - 2016»

Details

Звітно-наукова конференція студентів

«Освіта і наука - 2016»

11-14 квітня 2016 р. на факультеті корекційної педагогіки та психології пройшов Тиждень студентської науки-2016.

Відкриття щорічної традиційної звітно-наукової конференції студентів «Освіта і наука – 2016» на факультеті відбулося 12 квітня 2016 року на пленарному засіданні, де були присутні представники кожної спеціальності факультету, як серед викладачів, так і серед студентів.

Засідання відкрила заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків, доктор педагогічних наук, професор Марія Купріянівна Шеремет. Вона зазначила, що пишається успіхами наших студентів у науковій роботі та тим, що наші сильні та перспективні молоді науковці займають призові місця в Олімпіадах і Конкурсах в галузі корекційної педагогіки та спеціальної психології по всій Україні та в зарубіжних країнах.

Доповіді по своїм науковим дослідженням представили студенти кафедр логопедії, психокорекційної педагогіки, тифлопедагогіки, сурдопедагогіки, спеціальної психології та медицини, ортопедагогіки та реабілітології.

Після оголошення кожної доповіді присутні приймали активну участь у обговоренні представленого наукового дослідження.

Секційні засідання студентської конференції по кожній зі спеціальностей відбулися в період з 13 по 14 квітня.

Звітна студентська конференція – це не лише привід зібратися всім молодим науковцям з кожної галузі, але й можливість поділитися досвідом та напрацюваннями зі своїми однодумцями.

Колектив ФКПП вітає наших студентів з подоланням перших сходинок у їх науковому становленні та бажає подальших наукових та творчих успіхів.

   

Login Form  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ