Вітаємо з юілеєм професора, доктора педагогічних наук, професора кафедри психокорекційної педагогіки, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, Заслуженого юриста України, почесного декана факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова, Президента ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів».Від всієї душі прийміть щирі й теплі поздоровлення з ювілеєм! Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років життя.

Ми знаємо Вас як яскраву, неординарну особистість, висококваліфікованого, вмілого керівника, науковця, який по праву може пишатися духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.

Впевнені, що Ваші досвід, знання і прекрасні людські якості будуть спрямовані на розвиток факультета спеціальної та інклюзивної освіти.

У день Вашого ювілею, шановний Вікторе Миколайовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії та нових творчих успіхів. Зичимо Вам невпинного руху вперед, нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння та підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення та творчими перемогами. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Професорсько-викладацький та студентський колективи

Хто на сайті?