7 листопада 2019 року відбувся ІІ З’їзд корекційних педагогів України «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей із особливими освітніми потребами в освітніх реаліях України», присвячений 185-річчю Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та                  100-річчю факультету спеціальної та інклюзивної освіти. Вітання університету і факультету, а також учасникам З’їзду надійшли як від українських колег, так і від міжнародних партнерів (Швеція, Молдова, Білорусь тощо).

У заході взяли участь понад 500 учасників і запрошених гостей з усієї країни. Окрім круглих столів, які сприяли обміну досвідом між фахівцями у галузі спеціальної та інклюзивної освіти, майстер-класів провідних науковців-практиків факультету та України, приємною несподіванкою для усіх присутніх був прекрасний концерт, який подарували талановиті викладачі та студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова під керівництвом декана доктора педагогічних наук, професора Федоришина В.І. Низький їм уклін!