УМОВИ участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми дошкільної та початкової освіти в контексті педагогічних ідей Фрідріха Фребеля»

Деталі

УМОВИ
участі у Міжнародній науково-практичній конференції

«Актуальні проблеми дошкільної та початкової освіти в контексті педагогічних ідей Фрідріха Фребеля»

Тематичні напрями роботи:

  • Проблеми наступності і перспективності дошкільної та початкової ланок освіти.
  • Формування професійних компетентностей майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти.
  • Розвиток інформаційно-педагогічного простору у системі підготовки кадрів для дошкільної та початкової освіти.
  • Ідеї Ф.Фребеля у контексті сучасного простору дошкільної та початкової освіти.

Для участі у Міжнародній науково-практичній конференції Вам необхідно до20 січня 2014 року надіслати:

-          заявку на участь у конференції (із обов’язковим зазначенням адреси, телефону, e-mail, напряму роботи конференції)

-          квитанцію про сплату оргвнеску -150 грн. + пересилання збірника – 20 грн.

-          доповідь (3-5 сторінок) публікується за рахунок оргвнеску в збірнику матеріалів конференції;

-          наукові статті (за бажанням) для друку у фаховому збірнику наукових праць «Педагогічні науки». Вартість публікації статті - 25 грн. – за сторінку(повна чи неповна).

-          наукові статті (за бажанням) для друку у фаховому збірнику наукових праць «Інформаційні технології в освіті» (для учасників третього тематичного напрямку роботи конференції - БЕЗКОШТОВНО).

Кошти на публікацію та пересилку збірника, надсилати лише поштовим переказом за адресою: Полєвіковій О.Б., вул.28 Армії, буд.4-А, кв.24, м.Херсон, Україна, 73005.

Матеріали подаються в електронному варіанті на e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у форматі Word 97 /2007 або на адресу: Полєвіковій О.Б., вул.28 Армії, буд.4-А, кв.24, м.Херсон, Україна, 73005.

Статті докторів наук у всіх збірниках друкуються БЕЗКОШТОВНО.

Довідки за телефонами:

097-30-000-77; 0999-033-608 (Ольга Борисівна Полєвікова, доцент кафедри дошкільної освіти Херсонського державного університету).

За бажанням, у збірнику матеріалів конференції, що буде надруковано за рахунок оргвнеску, можуть розмістити свої статті студенти, але лише ОКР «магістр».

   

Авторизація  

   

qrcode ikpp

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ