УМОВИ участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми дошкільної та початкової освіти в контексті педагогічних ідей Фрідріха Фребеля»

УМОВИ
участі у Міжнародній науково-практичній конференції

Тематичні напрями роботи:

• Проблеми наступності і перспективності дошкільної та початкової ланок освіти.
  • Формування професійних компетентностей майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти.
  • Розвиток інформаційно-педагогічного простору у системі підготовки кадрів для дошкільної та початкової освіти.
  • Ідеї Ф.Фребеля у контексті сучасного простору дошкільної та початкової освіти.

Для участі у Міжнародній науково-практичній конференції Вам необхідно до20 січня 2014 року надіслати:

-          заявку на участь у конференції (із обов’язковим зазначенням адреси, телефону, e-mail, напряму роботи конференції)

-          квитанцію про сплату оргвнеску -150 грн. + пересилання збірника – 20 грн.

-          доповідь (3-5 сторінок) публікується за рахунок оргвнеску в збірнику матеріалів конференції;

-          наукові статті (за бажанням) для друку у фаховому збірнику наукових праць «Педагогічні науки». Вартість публікації статті - 25 грн. – за сторінку(повна чи неповна).

-          наукові статті (за бажанням) для друку у фаховому збірнику наукових праць «Інформаційні технології в освіті» (для учасників третього тематичного напрямку роботи конференції - БЕЗКОШТОВНО).

Кошти на публікацію та пересилку збірника, надсилати лише поштовим переказом за адресою: Полєвіковій О.Б., вул.28 Армії, буд.4-А, кв.24, м.Херсон, Україна, 73005.

Матеріали подаються в електронному варіанті на e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у форматі Word 97 /2007 або на адресу: Полєвіковій О.Б., вул.28 Армії, буд.4-А, кв.24, м.Херсон, Україна, 73005.

Статті докторів наук у всіх збірниках друкуються БЕЗКОШТОВНО.

Довідки за телефонами:

097-30-000-77; 0999-033-608 (Ольга Борисівна Полєвікова, доцент кафедри дошкільної освіти Херсонського державного університету).

За бажанням, у збірнику матеріалів конференції, що буде надруковано за рахунок оргвнеску, можуть розмістити свої статті студенти, але лише ОКР «магістр».