Курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів (логопедів, тифлопедагогів, сурдопедагогів, корекційних психопедагогів, спеціальних психологів)

Інститут корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова проводить набір на курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів (логопедів, тифлопедагогів, сурдопедагогів, корекційних психопедагогів, спеціальних та практичних психологів, ортопедагогів, вчителів інклюзивного навчання), що мають диплом про вищу дефектологічну (педагогічну) освіту, в межах ліцензованого обсягу. Також проводяться курси підготовки та перепідготовки кадрів спеціальних навчальних закладів (вчителі-предметники, вихователі, вчителі-дефектологи, методисти, дефектологи) за наявності диплому про вищу педагогічну освіту.
     Курси підвищення кваліфікації проводяться як на базі Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова, так і виїздні. Тривалість курсів становить 10-20 календарних днів, 72-144 години.
     Слухачі курсів готують випускну роботу та захищають її на науково-практичній конференції в присутності провідних викладачів кафедр ІКПП.
     За умов успішного виконання навчальної програми курсів слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.
     Курси підвищення кваліфікації корекційних педагогів – це платна освітня послуга, що надається в ІКПП НПУ імені М.П.Драгоманова.
     Набір на курси підвищення кваліфікації проводиться протягом навчального року.

Контакти:
м.Київ, вул. Тургенєвська, 8/14 (гуманітарний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова – 13 поверх, ауд. 13-10)
тел. (044) 484-69-94
     Контактна особа: Гноєвська Оксана Юріївна – завідувач Лабораторії менеджменту освіти Науково-дослідного центру інклюзивної освіти ІКПП НПУ імені М.П. Драгоманова

Server Time: 2017-11-18 13:49:18