Викладачі факультету виступили на заході Meet Up «NeoІнклюзія» на на базі Київського Палацу дітей та юнацтва

12 грудня 2023 року на базі Київського Палацу дітей та юнацтва розпочався щорічний Meet Up «NeoІнклюзія», метою якого є популяризація кращого досвіду педагогічних працівників закладів позашкільної освіти з питань інклюзивного навчання.

зображення viber 2023 12 12 19 04 34 018

Учасниками Meet Up «NeoІнклюзія» стали педагоги закладів освіти, працівники соціальних служб та інклюзивно-ресурсних центрів, батьки дітей з особливими освітніми потребами. Викладачі факультету спеціальної та інклюзивної освіти також долучилися до заходу.

зображення viber 2023 12 12 19 04 19 760

З доповіддю «Забезпечення інформаційної безбар'єрності у закладах освіти» виступила кандидат психологічних наук, доцент кафедри технологій освіти та реабілітації осіб з порушеннями зору факультету спеціальної та інклюзивної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова – Ірина Олександрівна Сасіна.