ІІІ Всеукраїнський круглий стіл «Спеціальна освіта очима майбутніх фахівців»

30 травня 2023 року на факультеті спеціальної та інклюзивної освіти Українсткого державного університету імені Михайла Драгоманова було проведено ІІІ Всеукраїнський круглоглий стіл «Спеціальна освіта очима майбутніх фахівців».

До заходу залучилися представники:

- Український державний університет імені Михайла Драгоманова Факультет спеціальної та інклюзивної освіти;
- Наукове товариство студентів та аспірантів імені Григорія Волинки;
- Київський університет імені Бориса Грінченка, кафедра спеціальної та інклюзивної освіти;
- Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, кафедра спеціальної та інклюзивної освіти;
- Херсонський державний університет, кафедра спеціальної освіти;
- Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, кафедра спеціальної педагогіки.

З цікавими доповідями та дискусіями науково-професійного спрямування виступали:

1. Тарамбула Лілія Володимирівна здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 016 Спеціальна освіта Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.
Тема доповіді: «Особливості зв'язного писемного мовлення у дітей молодшого шкільного віку з тяжкими порушеннями мовлення».

sso1

2. Наволокова Олександра Олегівна – аспірантка спеціальності 016 Спеціальна освіта Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.
Тема доповіді: «Технології запуску мовлення в логокорекційній роботі з безмовленнєвими дітьми».

sso2

3. Бородата Жоана, Михайлюк Марія – студенти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) Київського університету імені Бориса Грінченка.
Тема доповіді: «Ресурси Digital-технологій у професійній діяльності вчителя-логопеда».

sso3

4. Чечко Тетяна Миколаївна – здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 016 Спеціальна освіта Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.
Тема доповіді: «Досвід супроводу батьків дітей з ООП в умовах закладу дошкільної освіти».

sso4

5. Котрубенко Катерина Ігорівна – студентка 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) педагогічного факультету Херсонського державного університету.
Тема доповіді: «Специфіка діяльності логопеда в умовах інклюзивного закладу загальної середньої освіти».

sso5

6. Ковальова Ганна Валеріївна – студент другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 016 Спеціальної освіти (Олігофренопедагогіка), кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.
Тема доповіді: «Розвиток естетичної культури у дітей з порушеннями інтелектуального розвитку засобами образотворчого мистецтва».

sso6

7. Скидан Роман Федорович – здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої осквіти, спеціальності 016 Спеціальна освіта Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

sso7

8. Погребняк Вікторія Олександрівна – аспірант спеціальності 016 Спеціальна освіта Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.
Тема доповіді: «Соціальна адаптація дітей із порушеннями мовлення в дошкільному інклюзивному середовищі».

sso8

Дякуємо всім організаторам за чудовий захід та доповідачам за змістовні, інноваційні доповіді!